Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

U-21, lista e lojtareve per Irlanden e Veriut dhe Islanden

Shpallet lista e futbollistëve të grumbulluar për Përfaqësuesen-U21 për ndeshjet e radhës me Irlandën e Veriut dhe Islandën në datat 31 Gusht dhe 4 Shtator 2017

Kastrati, Dajsinani, Selmani, Toli, Bytyqi, Tafa, Maloku, Nuri, Doka, Bushaj, Ceka, Qollaku, Ndoj, Maloku, Bare, Laci, Ckeici, Abazaj, Ramadani, Durmishaj, Mustafa, Hebaj

 

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...