Serie A

Buzëqesh Gattuso, rikuperohen tre titullarë, Paqueta në pikëpyetje

Tre pikë ndaj Lazios dhe tre lajme të mira nga infermieria për trajnerin e Milanit Genaro Gattuso. Në Parma, të shtunën e ardhshme në mesditë në një ndeshje tjetër shumë delikate për të arritur objektivin Champions, kuqezinjtë do të kenë në dispozicion mbrojtësit Romagnoli dhe Calabria të cilët morën goditje në sfidën ndaj Lazios por do të rikuperohen në kohë për sfidën ndaj Parmës, ashtu si edhe portieri Gianluggi Donnarumma i cili doli i dëmtuar nga fusha në sfidën ndaj Udineses dhe humbi takimet me Juven dhe Lazion. Mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë me brazilianin Lucas Paqueta i cili është në proces riaftësimi nga dëmtimi që pësoi në kavilje në takimin me Udinesen dhe është në pikëpyetje për të luajtur ose jo në ndeshjen e rradhës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency