Premier League

Buzëqesh Guardiola, Aguero kthehet në stërvitje

Lajme të mira për Manchester City. Vetëm 2 javë pas aksidentit rrugor me një taksi në kryeqytetin e Holandës, Amsterdam, Sergio Aguero është rikthyer në stërvitje. Rikuperimi i sulmuesit argjentinas po djeg çdo etapë dhe “El Kun”, mund të jetë i gatshëm për Citiziens shumë shpejt.

Parashikohej që faza e rehabilitimit të Agueros do të zgjaste rreth 2 muaj, por mesa duket ylli amerikano-jugor me shumë gjasa do të jetë i gatshëm për sfidën e kthimit ndaj Napolit në Champions League që City do të zhvillohet në fillim të nëntorit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency