La Liga

Buzëqesh Koeman, Aguero luan në miqësore dhe gjen golin!

Sergio Aguero rikthehet me gol nga dëmtimi i gjatë. Barcelona organizoi një sfidë miqësore ndaj modestëve të Cornellas këtë të mërkurë pikërisht për t’i dhënë minuta sulmuesit argjentinas i cili prej disa ditësh është kthyer në dispozicion të trajnerit holandez Ronald Koeman. Aguero i cili u rreshtua në sulm përkrah Coutinhos dhe Ansu Fati tregoi menjëherë veten duke shënuar golin e barazimit 1-1, ndërkohë që ndeshja u mbyll në barazim 2-2. Aguero tashmë është gati dhe pritet të marrë disa minuta edhe në sfidën e së dielës ndaj Valencias. Ndërkohë këtë të mërkurë trajneri Koeman kishte në dispozicion edhe emra të tjerë me peshë si Sergi Busquets, Sergi Roberto, Eric Garcia e Gavi që ishin pjesë e Spanjës në fazën finale të Nations League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency