Rusi 2018

Buzëqeshin egjiptianët, Salah në fushë ndaj Uruguait, por tremb deklarata e mjekut!

Hector Kuper dhe i gjithë populli egjiptian mund të marrin frymë lirisht. Mohamed Salah ylli i përfaqësues afrikane është rikuperuar në kohë nga dëmtimi që pësoi në shpatull në finalen e Champions League mes Liverpoolit dhe Realit të Madridit dhe do të zbresë normalisht në fushë në ndeshjen e parë që faraonët do të zhvillojnë në Botërorin Rusi 2018, ndaj Uruguait, në orën 14:00 të kësaj të premteje. “ Mund të them që Salah është stërvitur mirë me grupin dhe diçka të tillë do ta bëjë edhe sot, nëse nuk ndodh diçka e jashtëzakonshme ai do të luajë”, me këto fjalë trajneri argjentinas i Egjiptit konfirmoi rikuperimin e plotë të sulmuesit të Liverpoolit i cili të premten në Arena Ekaterinburg do të sfidojë dyshen Suarez-Cavani. Por edhe pse Salah është rikuperuar ajo që tremb më shumë të gjithë tifozët egjiptianë janë deklaratat e mjekut të përfaqësues egjiptiane i cili ka deklaruar se muaji i Ramazanit do të ndikojë në paraqitjen e futbollistëve në fushë të cilët nuk janë në formën optimale për sfidën ndaj Uruguait.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency