IPKO Superliga

Bylbyl Sokoli te Ferizaj, konfirmohen Hamiti dhe Gashi

Bylbyl Sokoli kthehet te Ferizaj. Trajner i njohur nga Kosova ka zënë vendin e lënë bosh nga Afrim Tovërlani, i dorëhequr pak kohë më parë për shkak të problemeve financiare që kishte shfaqur klubi, të reflektuara edhe te rezultatet e dobëta të skuadrës, që mban vendin e parafundit në IPKO Superligën e Kosovës me vetëm 15 pikë.

Më Sokolin te Ferizaj besojnë se do të arrihet objektivi primar, që është qëndrimi në Superligë.

Pas zyrtarizimit të kthimit të Bylbyl Sokolit, klubi i Ferizajt ka njoftuar edhe vazhdimin e kontratës me dy lojtarë kryesorë, Genc Hamitin dhe Dren Gashin. Në ditët në vijim pritet të prezantohen të tjerë elementë të rëndësishëm për ta mbyllur me sukses pjesën e dytë të sezonit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency