Kategoria Superiore

Bylis afron një futbollist në repartin e sulmit, premton të tjera lëvizje në merkato

Bylisi vijon përgatitjet për sezonin e ri, starti i të cilit nuk dihet ende pasi Liga Profesioniste ka vendosur bojkotin deri në plotësimin nga ana e qeverisë të disa kërkesave të klubeve të futbollit.

Kështu mallakastriotët kanë njoftuar sot se kanë firmosur me futbollistin Xhoi Carkanji, i cili luan në repartin e avancuar dhe përshkruhet si një futbollist cilësor, që do të kompletojë organikën e trajnerit Dovedan.

Ja komunikata e klubit të Bylisit:
Zyrtare
Xhoi Carkanji eshte afrimi i radhes ne skuadren tone. Ai luan ne repartin ofensiv dhe eshte nje lojtar cilesor qe i shtohet organikes se skuadres. Faza pergatitore dhe merkato vazhdon…

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency