Kategoria e Parë

Bylis fiton titullin, Vllaznia bie në finale!

Është Bylis skuadra më e mirë e këtij sezoni në Kategorinë e Parë. Ballshiotët mposhtën 3-1 Vllazninë në finalen e kësaj kategorie duke fituar trofeun e kampionit dhe duke konfirmuar se janë gati për Kategorinë Superiore. Ishte një ndeshje me dy tablo sfida e zhvilluar në Niko Dovana të Durrësit. Në pjesën e parë Vllaznia bëri një figurë më të mirë madje arriti të kalonte në avantazh në minutën e 17-të me Ignat. Gjithsesi skuadra e drejtuar nga Veljko Dovedan nuk e kishte thënë ende fjalën e saj në këtë sfidë dhe u zgjua në pjesën e dytë. Fillimisht Bylis barazoi rezultatin me golin e Antoni në minutën e 48-të, ndërsa më pas Bajramaj dhe Ujka përmbysën shifrat në 1-3 duke i dhënë një fitore të madhe skuadrës ballshiote që falë këtij suksesi arriti të arkëtonte plot 50 milionë euro, shifër kjo që FSHF ja jep skuadrës fituese të Kategorisë së Parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency