Kategoria Superiore

Bylisi prezanton blerjen e re, ish-in e Luftëtarit

Vetëm pak ditë më parë u largua zyrtarisht nga Luftëtari, pasi fitoi betejën në Dhomën e Zgjidhjes së Konflikteve me klubin gjirokastrit, sot prezantohet te skuadra e tij e re në Superiore. Bëhet fjalë për Gresild Likën, një nga zbulimet e sezonit të kaluar, që spikati me lojën e golat e tij, pavaërisisht se nuk i vlejtën Luftëtarit për të qëndruar në Superiore.

Njoftimi i Bylisit

“Gresild Lika, një nga lojtarët e spikatur në Superiore në sezonin e shkuar, mjeshtri i eurogolave, zyrtarizohet si pjesë e Bylisit për sezonin në vijim dhe jo vetëm. Lika është një element me shumë perspektivë, i cili e rrit edhe më shumë forcën e grupit tonë.

Presidenti Besnik Kapllanaj, pasi ka gjetur akordin e prezanton Likën si një nga afrimet cilësore në skuadrën tonë. I urojmë mirëseardhjen Likës dhe suksese me fanellën e skuadrës sonë të zemrës!

Merkato vazhdon plot surpriza…”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency