Serie A

Cagliari merr ish fantazistin e Milanit, i hap udhë largimit të Barellës

Skuadra e Cagliarit ka arritur të mbyllë sot një transferim mjaft të rëndësishëm, atë të fantazistit slloven, Valter Birsa, i cili iu bashkua sardëve, pasi vendosi të lërë skuadrën e Chievos.

Futbollisti luan prej verës së 2015-ës te skuadra veroneze, kur iu bashkua Chievos pasi u largua nga Milani dhe gjatë kësaj kohe ka diskutuar plot 163 ndeshje, duke shënuar edhe 18 gola e 26 asiste.

Mesfushori do të gjejë te Cagliari edhe trajnerin e tij të preferuar, Rolando Maran, i cili ishte edhe personi që kërkoi me ngulm transferimin e mesfushorit slloven.

Ardhja e Valter Birsës nga mediat italiane po komentohet si një parapërgatitje e sardëve për t’i hapur udhë një largimi që në janar të mesfushorit të ri të talentuar, Barella, i cili kërkohet me ngulm nga skuadra italiane e europiane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency