Kategoria Superiore

Caktohen datat dhe oraret edhe për javën e 6, ja kur luhet derbi i kryeqytetit

Pasi ka zyrtarizuar kalendarin për javën e pestë të kategorisë Superiore, që do të luhet e gjitha ditën e diel, FSHF-ja ka përcaktuar edhe oraret e ditët e ndeshjeve të javës së 6, që këtë herë do të luhet në dy ditë të ndryshme.

Kështu gjithçka do të startojë ditën e premte më 4 dhjetor, në orën 18:00 me derbin e kryeqytetit Tirana-Partizani, që duket se është vendosur të zhvillohet në impiantin modern “Air Albania” dhe jo në shtëpinë e bardhebluve “Selman Stërmasi”.

Më pas 4 ndeshjet e tjera do të luhen ditën e shtunë në dy fasha orare të ndryshme, në orën 13:45 Vllaznia-Bylis e Kukësi-Apolonia dhe më 16:45 Teuta-Kastrioti e Skënderbeu-Laçi.

Java e 5-të:
E diel, 29 nëntor 2020
13:45 | Bylisi – Teuta
13:45 | Kastrioti – Tirana
13:45 | Laçi – Apolonia
16:45 | Vllaznia – Kukësi
16:45 | Partizani – Skënderbeu

Java e 6
E Premte, 04 Dhjetor 2020
18:00 | Tirana-Partizani

E Shtunë, 05 Dhjetor 2020
13:45 | Vllaznia-Bylis
13:45 | Kukësi–Apolonia
16:45 | Teuta–Kastrioti
16:45 | Skënderbeu-Laçi

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency