Serie A

Caldara lë Milanin, transferohet zyrtarisht te Venezia!

Mattia Caldara lë zyrtarisht Milanin duke u transferuar te Venezia, skuadër e sapongjitur në Serie A. Mbrojtësi i cili ka debutuar në Serie A me Atalantën në sezonin 2013-2014, numëron në total 75 paraqitje në elitën e futbollit italian dhe 10 gola të realizuar. Caldara ka kaluar te Venezia në formë huazimi me të drejtë blerjeje nga ana e klubit nga krahina e Venetos. Te Venezia, Caldara pritet të gjejë vazhdimësinë që se gjeti dot te Atalanta në sezonin e fundit ku u aktivizua në total në vetëm 6 ndeshje në Serie A dhe në vetëm një prej tyre si titullar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency