Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Calhanoglu paralajmëron Lazion para Superkupës: Jemi të uritur për fitore!

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka folur së fundmi për ndeshjen gjysmëfinale të Superkupës së Italisë, ndaj Lazios. Përpara këtij takimi, Calhanoglu ka paralajmëruar kundërshtarët përmes rrjeteve sociale, se “zikaltërit” duan të mbrojnë Superkupën, ku janë fitues në fuqi.

Lexo edhe:

Jemi të uritur për fitore”-shkruan mesfushori në rrjetet sociale, duke paralajmëruar kryeqytetasit se nuk do të jetë aspak e lehtë. Inter-Lazio do të përballen në gjysmëfinale të Superkupës së Italisë, me 19 janar, të premten në orën 20:00 dhe sfida do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në SuperSport/Digitalb.

Lajme të tjera

Futboll

Jose Mourinho është gati të kthehet në pankinë, pas shkarkimit nga Roma muaj më parë. Portugezi do të marrë drejtimin e Beshiktashit, ekip ku...

Premier League

Brighton zyrtarizon largimin e De Zerbit. Klubi anglez ka bërë me dije nëpërmjet një komunikate zyrtare, se trajneri italian do të largohet në fund...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...