Kategoria Superiore

Cammaratta: Na ndëshkoi ligji i futbollit, pres dhurata nga merkato!

Fabrizio Cammarata pavarsisht humbjes ndaj Kukësit, e para për të në stolin e Apolonisë, vlerëson maksimalisht paraqitjen e skuadrës së tij. Në intervistën për “Gol pas Goli”, italiani i stolit të fierakëve, theksoi se Apoloninë e ndëshkoi ligji i pashkruar i futbollit ndërsa shtoi se skuadra e tij i ka të gjitha mundësitë për të siguruar mbijetesën. Cammaratta shtoi se pret edhe ndonjë dhuratë nga merkato.

“Ishte një ndeshje me dy fytyra. Në pjesën e parë na vunë në vështirësi dhe gjetën edhe golin. Më pas nisëm të luajmë mirë dhe gjetëm dy shtylla. Më pas skuadra bëri mirë dhe mund ta fitonim ndeshjen. Ligji i futbollit më pas të ndëshkon dhe kur nuk shënon do të pësosh. Jam i kënaqur me lojtarët sidomos edhe me pjesën e dytë për të arritur mbijetesën. Apolonia është skuadër e bukur dhe e gjallë. Por mund të kishim shënuar më parë dhe duhet të harrojmë këtë dhe të shohim për ndeshjen e radhës. Merkato? Dhuratat i mirëpres dhe do presim fundin e muajit”, u shpreh Cammaratta.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency