La Liga

“Camp Nou” shndërrohet në kantier ndërtimi, fushë e re për Messi & Co (Foto)

Barcelona pritet të nisë përgatitjet të hënën e ardhshme, ndërsa në stadiumin mitik “Camp Nou” ka nisur punë për të ndërtuar nga e para katërkëndëshin e blertë.

Mjetet e rënda kanë zbritur në fushë tashmë dhe kanë shkatërruar barin, për ta shtruar nga e para, ndërsa punimet pritet të përfundojnë brenda muajit korrik.

Kështu për sezonin e ri, futbollistët e Barcelonës do të kenë mundësi të ushtrojnë talentin e tyre në një fushë krejtësisht të re dhe shumë më cilësore.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency