Kombëtare

Cana ftesë tifozëve: Djemtë kuqezi kanë nevojë për mbështetjen tuaj

Vetëm 7 ditë më vonë, Kombëtarja shqiptare do të debutojë në Ligën e Kombeve, teksa do të presë Izraelin në “Elbasan Arena”, në një sfidë, që ashtu si i gjithë kompeticioni, janë ekskluzivitet i Supersport, Digitalb.

Gjatë ditës së sotme ka ardhur edhe një mesazh i ish kapitenit dhe legjendës së futbollit shqiptar, Lorik Cana, i cili fton të gjithë shqiptarët të mbështesin djemtë e Panuccit.

Cana evidenton momentin delikat në ambientin kuqezi, ku trajneri Panucci po përpiqet të ndërtojë një grup të ri, që do të përfaqësojë Shqipërinë në vitet e ardhshme në të gjitha kompeticionet.

Pikërisht për shkak të këtij momenti, por edhe për faktin se është fillimi i edicionit, Cana u bën thirrje tifozëve të jenë sa më të shumtë në numër, në mbështetje të djemve kuqezi.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency