Serie A

Cancelo nuk bind Allegrin, pritet largimi në verë

Pas vetëm një sezoni me fanellën e Juventusit, Joao Cancelo duket se do të duhet të mendojë për një tjetër skuadër, veçanërisht nëse në pankinë konfirmohet Massimiliano Allegri, i cili nuk ka fort konsideratë për portugezin.

Ndonëse e nisi si titullar, Cancelo përfundoi në stol, ndërsa në shumë ndeshje aktivizohej si sulmues krahu, rol të cilin nuk është se e ka pasur fort të preferuar dhe tashmë Allegri ka dhënë miratimin për largimin e tij në verë.

Destinacioni më i mundshëm duket Anglia, ku Pep Guardiola ka një simpati të veçantë për të, pasi është një nga mbrojtësit anësorë më të mirë në qarkullimin dhe kontrollin e topit, ndaj është gati të paguajë 60 milionë euro në arkat e Juventusit.

Megjithatë përpara se të nisin negociatat, bardhezinjtë do të duhet të ndajnë mendjen për të ardhmen e Allegrit fillimisht, pasi ndryshimi në pankinë, mund të ndryshojë edhe fatin e Joao Cancelos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency