Merkato

Cancelo te Juvja, arrihet marrëveshja me Valencian

Joao Cancelo është shumë pranë Juventusit. Pas ditësh të tëra bisedimesh, bardhezinjtë kanë arritur marrëveshjen me Valencian për transferimin e mbrojtësit të djathtë portugez në Torino. Marotta dhe Paratici kanë vendosur të kënaqin klubin spanjoll që kërkon 40 milionë euro për kartonin e ish lojtarit të Interit. Juventusi i ka vendosur dy oferta në tryezë Valencias. E para është 35 milionë euro menjeherë plus 5 milionë të tjera në formë bonusesh. Oferta e dytë është 10 milionë euro për një huazim një vjeçar dhe 30 milionë të tjera për blerjen e detyrueshme në fund të këtij sezoni. Mbetet për t’u parë se cilën do të zgjedhë Valencia e cila kërkon ta shesë futbollistin portugez brenda datës 30 qershor dhe kërkon të arkëtojë sa më shumë nga shitja e tij në optikën e fair-play-it financiar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency