Serie A

Candreva: Falënderoj tifozët për mbështetjen, kam dhënë gjithçka me fanellën zikaltër

Antonio Candreva i dha fund eksperiencës së tij 4-vjeçare me fanellën e Interit dhe vendosi të transferohet te Sampdoria, me të cilën arriti marrëveshjen për të nënshkruar për 4 sezone me një pagë prej 1.5 milionë eurosh në vit.

Pas lajmeve të mediave italiane për konkretizimin e marrëveshjes për largimin e Candrevës, ka qenë vetë ky i fundit që ka konfirmuar gjithçka nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku ka falënderuar zikaltrit.

“Krenar që kam dhënë gjithçka me fanellën zikaltër. Falënderoj tifozët për gjithë dashurinë dhe mbështetjen që më kanë dhënë gjatë këtyre viteve. Jam munduar t’ua shpërblej në fushë, deri në pikën e fundit të djersës. Përqafime dhe fat për Interin”, shkroi Candreva.

Futbollisti numëron 151 ndeshje me fanellën e Interit, teksa ka arritur të shënojë edhe 18 gola, ndërsa zikaltrit do të arkëtojnë 2.5 milionë euro nga shitja e kartonit të Candrevës, i cili pritet që nesër të prezantohet zyrtarisht te Sampdoria.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency