Gossip

Caroline Wozniacki, kur sporti dhe bukuria ecin paralelisht (Foto)

Tenistja polake, Caroline Wozniacki trofeun në Australian Open, që ishte edhe turneu i parë për vitin 2018. Ndonëse para finales Wozniacki ishte numri 2 i renditjes botërore, ajo mposhti në sidën deçizive pikërisht numrin 1, rumunen Simona Halep, duke bërë edhe rokadën në renditjen botërore të tenisit për femra.

Gjithsesi, Caroline nuk është e njohur vetëm si një teniste e aftë, por edhe si një nga sportistet më seksi dhe tërheqëse. Ajo ka përfunduar shpesh në kopertinat e revistave, ndërsa së fundi pranoi edhe propozimin për fejesë nga basketbollisti amerikan David Lee.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency