La Liga

Carvajal, drejt shërimit nga problemet kardiake

Virusi që i shkaktori probleme me zemrën, mbrojtësit të Reali të Madridit, Dani Carvahal është zhdukur. 25-vjeçari iu nënshtrua disa trajtimeve të specializuara të cilat kanë dhënë efeket. Sidoqoftë trajtimi ende nuk mund të konsiderohet 100% i përfunduar pasi mjekët që po merren me Carvahal, kanë vendosur që lojtari të vazhdojë të jetë nën kujdesin e tyre deri sa gjëndja e tij të stabilizohet. Mbrojtësi prej 30 shtatorit ka braktisur cdo aktivitet fizik. Carvahal vuan nga një lloj virusi që  në rast mos trajtimi përbën rrezik të madh për lojtarin, çka do ti shkakonte atij aritmi si dhe pasoja akoma edhe më të rënda. Sidoqoftë stafi mjekësor duket optimist për gjëndjen shëndetësore të 25-vjeçarit dhe trajtimi po ecën me ritme të kënaqshme. Në fillim frika ishte e madhe, pasi mendohej që spanjollit do t’i duhej t’a braktiste përgjithmonë futbollin në një moshë fare të re. Sidoqoftë  situata tashmë duket drejt normalizimit dhe ndoshta Carvahal shumë shpejt do të ketë mundësi t’i bashkohet sërish pjesës tjetër të grupit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency