Connect with us

Hi, what are you looking for?

Katar 2022

Casemiro paralajmëron ndryshime në pankinë: Të shohim përpara me trajnerin e ri

Mjaft i zhgënjyer për eliminimin në çerekfinalet e Botërorit të Katarit, ishte edhe mesfushori i Manchester United, Casemiro, i cili bëri apel që skuadra të ngrejë kokën shpejt, teksaa zbuloi se kjo mund të ketë qenë ndeshja e fundit e Tites në pankinën e “Selecaos”.

“Është një eliminim që djeg, pasi mendoj se luajtëm mirë dhe meritonim më shumë. Jam 30 vjeç dhe kam humbur një rast për të fituar Botërorin, megjithatë tani duhet të shohim përpara. Do të vijë një trajner i ri dhe duhet ta respektojmë. Është koha të ruajmë kthjelltësinë dhe të shohim përpara”, deklaroi mesfushori brazilian.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...