La Liga

Casemiro shkëlqente në fushë, hajdutët i bastisnin shtëpinë

Reali i Madridit, me barazimin që mori në “Wanda Metropolitano” në derbin me Atleticos. U ngjit në krye të La Ligas, por në fund të sfidës, mesfushori i “Los Blancos”, Casemiro, mori lajmin e keq se shtëpia e tij ishte bastisur nga hajdutët ndërsa ai ishte në fushë.

Fakti më i rëndë është se në shtëpi, në momentin e vjedhjes, kanë qenë të pranishëm edhe bashkëshortja e vajza e vogël e futbollistit.

Hajdutët e kryen me “sukses” misionin, duke boshatisur nga sendet me vlerë banesën e Casemiros, që gjendet në zonën e “La Moraleja”, ku janë bastisur edhe herë të tjera shtëpitë e lojtarëve të Realit.

Fatmirësisht, bashkëshortja dhe vajza e Casemiros janë në gjendje të mirë, por sigurisht kanë kaluar komente frike dhe paniku.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency