Futboll

Casillas mposht Messin e Ronaldon, fiton Golden Foot

Pas Gianluiggi Buffon një tjetër portier fiton çmimin prestigjoz Golden Foot. Bëhet fjalë për ish gardianin e Realit të Madridit dhe kombëtares spanjolle aktualisht pjesë e Portos në kampionatin portugez, Iker Casillas. Ky i fundit ka qenë më i votuari nga publiku duke bërë të vetin këtë çmim prestigjoz i cili mund të fitohet vetëm një herë në karrierë. Casillas për të fituar trofeun ka mposhtur konkurencën e dy futbollistëve më të mirë në Botë për momentin Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos ndërsa ka vendosur në rresht pas tij edhe emra të tjerë të rëndësishëm si Andrea Pirlo, Manuel Neuer, Sergio Ramos, Yaya Toure etj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency