Connect with us

Hi, what are you looking for?

Carabao Cup

Sikur të mos mjaftonte humbja 3-1 përballë Arsenalit, Jurgen Klopp nuk do të ketë të gatshëm Dominik Szoboszlain në 6 takimet e radhës. 23-vjeçari,...

Angli

Liverpooli në finalen e Carabao Cup. The Reds e mbyllën në barazim 1-1 duelin e luajtur në transfertë përballë Fulhamit, teksa kualifikohen në finalen...

Carabao Cup

Chelsea siguroi finalen e EFL Cup pas suksesit bindës në ndeshjen e kthimit 6-1 përballë Middlesbrough, duke përmbysur takimin e parë ku “Blutë” u...

Angli

Chelsea fitoi me shifrat 6-1 ndaj Middlesbrough dhe “preu” biletën për në finalen e Carabao Cup që zhvillohet në Wembley më datë 25 shkurt....

SONDAZH

A mendoni se Franco Foda është zgjedhja e duhur për pankinën e Kosovës?
VoteResults
More Posts