Connect with us

Hi, what are you looking for?

Carabao Cup

Juventus mposht Interin në San Siro me shifrat 0-1 dhe bën të tijin Derbin e Italisë. Bardhezinjtë rikthehen te suksesi pas disfatës së fundit...

Carabao Cup

Sir Alex Ferguson ishte prezent në triumfin e Manchester United në Kupën e Ligës përballë Newcastle (2-0). 81-vjeçari skocez ndoqi nga tribunat e “Wembley”...

Angli

Newcastle nuk ia doli në finalen e Carabao Cup teksa u mposht në Wembley nga Manchester United me rezultatin 2-0. “Qymyrxhinjtë” duhet të presin...

Carabao Cup

Manchester United po kalon momentin më të bukur të sezonit. “Djajtë e Kuq” eliminuan Barcelonën në Europa League të enjten, ndërsa sot fituan EFP...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?
More Posts