Connect with us

Hi, what are you looking for?

FA Cup

Ilkay Gundogan shkëlqeu në finalen e FA Cup përballë Manchester United. Kapiteni shënoi dy gola dhe i dhuroi trofeun Manchester City, në derbin e...

FA Cup

Pep Guardiola, një nga trajnerët më fitues në historinë e futbollit. Më triumfin në finalen e FA Cup, spanjolli i shton trofenë e 34-t...

FA Cup

Pep Guardiola nuk mundi t’i përmbante lotët pas suksesit në FA Cup. Spanjolli tani hedh sytë nga Champions League, trofe që do ta bënte...

FA Cup

Trajneri i Manchester United, Erik ten Hag, zemërthyer nga disfata me Manchester City-n në FA Cup, gjithsesi vlerësoi paraqitjen e “Djajve të Kuq” kundër...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?