Connect with us

Hi, what are you looking for?

FA Cup

Manchester United fitoi 4-3 klasiken e Anglisë kundër Liverpoolit. Në “Old Trafford” u prodhuan emocione të forta dhe spektakël.   Djemtë e Ten Hag...

Angli

Manchester United u kualifikua për në gjysmëfinalen e FA Cup pasi eliminoi në një përballje dramatike me rezultatin 4-3 pas kohës shtesë, Liverpoolin. Por,...

FA Cup

Liverpooli e pati në dorë kualifikimin në gjysmëfinale të FA Cup në ndeshjen me Manchester United, në “old Trafford”, por goli pësuar (shënoi Rashford)...

FA Cup

Emocione, spektakël, dramë… Vetëm në futbollin anglez mund të përjetohen emocione të tilla. Manchester United – Liverpool ishte pa dyshim “ajka” e futbollit të...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?