Connect with us

Hi, what are you looking for?

FA Cup

Manchester United nisi me fitore një javë vendimtare për fatet e sezonit. Djajtë e Kuq siguruan me vuajtje kualifikimin në çerekfinalet e FA Cup,...

Angli

Një incident i rëndë u regjistrua në Stamford Bridge gjatë ndeshjes së 1/8-tave të FA Cup mes Chelseat dhe Leeds United, të fituar nga...

Chelsea e Man. United kualifikohen mes vuajtjesh, të rinjtë e Liverpool bindin sërish

FA Cup

Chelsea vuajti jo pak ndaj Leeds United, megjithatë ia doli të triumfojë me rezultatin 3-2 dhe të kualifikohet në fazën çerekfinale të FA Cup....

FA Cup

Chelsea bind me rezultatin 1-3 në transfertën e Aston Villas dhe siguron kalimin në 1/8-at e FA Cup. “Blutë e Londrës” gjetën rrugën drejt...

SONDAZH

Nisur nga forma që po kalon, a mendoni se Rey Manaj duhet rikthyer në Kombëtare?