Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Premier League

Shumë ndryshime pritet të ndodhin në “Old Trafford” sezonin e ardhshëm. Dhe as vazhdimësia e Erik ten Hag nuk është 100% e garantuar te...

Angli

Dele Alli nuk zbret në fushë prej 26 shkurtit të vitit 2023, kur në atë periudhë aktivizohej në radhët e turqve të Besiktas. Më...

Angli

Anthony Martial dëshiron që të largohet nga Manchester United në fund të këtij sezoni. Sipas raportimeve të medieve britanike sulmuesi francez nuk dëshiron që...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?