Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Pas shumë emrave që kanë qarkulluar këto kohë dhe disa refuzimeve, Bayern Munich duket se e ka gjetur trajnerin e ri. Bëhet fjalë për...

Premier League

Julen Lopetegui është trajneri i ri i West Hamit. Trajneri spanjoll, shumë afër Milanit në javët e fundit, do të jetë trashëgimtari i David...

Merkato

Chelsea e mbylli me Mauricio Pochettinon sezonin që nisi në mënyrë katastrofike dhe u mbyll mirë, por kualifikimi në Conference League nuk mjafton për...

Premier League

Pep Guardiola është shpallur trajneri i sezonit në Premier League për të pestën herë pasi udhëhoqi Manchester Cityn drejt titullit të katërt radhazi kampion...

SONDAZH

A besoni se Arne Slot është trajneri i duhur për të zëvendësuar një emër si Jurgen Klopp?