Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Klopp mbajti një fjalim emocionues në përfundim të ndeshjes ndaj Wolves, e fundit për të në stolin e Liverpoolit. Lamtumira e gjermanit ka prekur...

Premier League

Pep Guardiola nuk lodhet kurrë së bëri histori në futbollin botëror. Trajneri spanjoll fitoi këtë të diel një kampionat të katërt të paprecedentë në...

Premier League

Jurgen Klopp i ka dhënë lamtumirën Liverpoolit këtë të diel. Pas fitores ndaj Wolverhamptonit, trajneri gjerman foli me tifozët, në një moment emocioni të...

Featured

Manchester City fiton titullin e dhjetë kampion të Premier League si dhe të katërtin radhazi, duke shkruar historinë e këtij kampionati, pasi u bë...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?