Connect with us

Hi, what are you looking for?

Arabi Saudite

Neymar ka nisur aventurën në Arabinë Saudite me Al-Hilal dhe pas dëmtimit që e mbajti jashtë fushave për më tepër se gjashtë muaj, ka...

Arabi Saudite

Katër fitore radhazi, e pesta në gjashtë ndeshje gjithsej për Al Hilal në Saudi Pro League. Skuadra ku aktivizohen emra të rëndësishëm Neymar (e...

Arabi Saudite

Antoine Griezzman preferon MLS-në para ligës arabe. Sulmuesi i Atleticos së Madridit ka dhënë një intervistë në vigjilje të miqësores së luksit përballë Gjermanisë....

Arabi Saudite

Cristiano Ronaldo është rikthyer të flasë në lidhje me Arabinë Saudite. Që ka shpenzuar miliona pafund, duke tërhequr përveç tij edhe disa emra të...

SONDAZH

Cilën skuadër shihni favorite për titullin në Serinë A?
More Posts