Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gjermania me një "armë të fortë" në Europian, Nagelsmann realizon ëndrrën e tifozëve Gjermania me një "armë të fortë" në Europian, Nagelsmann realizon ëndrrën e tifozëve

Euro 2024

Gjermania do të ketë një armë më shumë për Kampionatin Europian të këtij viti, në të cilin është edhe vend organizator. Trajneri Julian Nagelsmann...

Euro 2024

Lajm i keq për Aston Villan dhe trajnerin Unei Emery. Boubacar Kamara ka mbyllur sezonin si pasojë e një dëmtimi në gju që pësoi...

Euro 2024

Shqipëria luan në muajin mars miqësoren e parë në kuadër të përgatitjeve për Euro 2024. Kuqezinjtë kanë zgjedhur si kundërshtar Suedinë, një sfidë të...

Euro 2024

Me Europianin në fokus për verën e  ardhshme, ka dhe nga ata futbollistë të Kombëtares që kërkojnë rrugëdaljen te merkatoja e janarit për të...

SONDAZH

A mendoni se Franco Foda është zgjedhja e duhur për pankinën e Kosovës?
VoteResults