Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Çështja Negreira pritet t’i shkaktojë pasojë të rënda Barcelonës. Klubi katalanas rrezikon pjesëmarrjen në sezonin e ardhshëm të Champions League. El Confidencial është e...

Champions League

Milan-Napoli është një nga duelet më të zjarrta në çerekfinalet e Champions League. Skuadra e Luciano Spallettit ndodhet në formë të shkëlqyer. Fitimi i...

Champions League

Ditën e sotme në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën çerekfinale të Champions League teksa u përcaktuan edhe përballjet në gjysmëfinale. Fati...

Interi “peshkoi” Benficën

Champions League

Interi “peshkoi” Benficën në çerekfinale dhe është padyshim një nga skuadrat më me fat në shortin e Ligës së Kampionëve. Portugezët ishin edhe kundërshtari...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?