Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Skuadrat shqiptare që do të na përfaqësojnë në Europë kanë mësuar tashmë edhe kundërshtarët e raundit të dytë, gjithnjë nëse ia dalin me sukses...

Champions League/ Shorti "përkëdhel" shqiptarët, vetëm Struga me kundërshtar të fortë

Champions League

Tre skuadrat shqiptare, kampione të Shqipërisë, Kosovë dhe Maqedonisë së Veriut, përkatësisht Egnatia, Ballkani dhe Struga kanë njohur kundërshtarët me të cilët do të...

Marotta

Champions League

Presidenti i Inter-it, Giuseppe Marotta ka bërë së fundmi një prononcim për mediet ku ka folur një sërë çështje, ndër të tjera edhe për...

Champions League

Terrorizmi është rikthyer për të kërcënuar futbollin spanjoll. Sipas ‘El Confidencial’, shërbimet e informacionit “Guardia Civil” kanë zbërthyer javët e fundit një rrjet terrorist...

SONDAZH

A jeni dakord me zgjedhjet e Sylvinhos në listën paraprake të Europianit 2024?