Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Jurgen Klinsmann ka mbetur shumë i lidhur me Interin, skuadër ku kaloi tri sezone të bukura (89-92). Me zikaltrit realizoi 34 gola dhe fitoi...

Egnatia me dy mungesa për misionin “remontada”, gjykon një italian me eksperiencë

Champions League

Egnatia po përgatitet për ndeshjen e kthimit të turit të parë të Champions League me Borac Banja Luka. Humbja minimale 1-0 në ndeshjen e...

Champions League

Egnatia nuk ia del të shmangë humbjen në transfertë ndaj skuadrës së Bosnjë Hercegovinës, Borac Banja Luka, në raundin e parë kualifikues të Champions...

Champions League

Ballkani ka nisur me fitore fushatën eliminatore të Ligës së Kampionëve, teksa ia ka dalë të triumfojë me rezultatin 1-2 me përmbysje ndaj skuadrës...

SONDAZH

A jeni të kënaqur me paraqitjen e Kombëtares Shqiptare në Euro 2024?