Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Egnatia bie pas penalltive ndaj Borac Banja Luka dhe eliminohet nga Champions League. Në “Elbasan Arena” kushtëzuar edhe nga humbja minimale 1-0 një javë...

Champions League

Struga bie edhe në takimin e dytë ndaj Slovan Bratislava-s, ndeshje e raundit të parë kualifikues të Champions League, duke mbyllur rrugëtimin në këtë...

Champions League

Egnatia luan sonte në mbrëmje (21:00) ndeshjen më të rëndësishme në histori. Kampionët e Shqipërisë presin në “Elbasan Arena” boshnjakët e Borac Banja Lukës....

Champions League

Deçiç nuk ia del të bëjë mrekullinë përballë TNS pas humbjes 3-0 në Uells një javë më parë. Në Podgoricë ndeshja u mbyll në...

SONDAZH

A jeni të kënaqur me paraqitjen e Kombëtares Shqiptare në Euro 2024?