Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

Sulmuesi i West Ham, Jarrod Bowen, i cili doli në konferencën për shtyp në prag të finales së Conference League kundër Fiorentinës që luhet...

Conference League

Stadiumi “Fortuna Arena” në Pragë do të mirëpresë finalen europiane të Conference League të mërkurën në mbrëmje. Fiorentina–West Ham, një ndeshje e madhe që...

Atmosferë festive para finales

Conference League

West Ham dhe Fiorentina do të përballen në finalen e Conference League mbrëmjen e të mërkurës, teksa dy tifozeritë kanë nisur të zbarkojnë tashmë...

Conference League

Vincenzo Italiano ka folur për mediet në prag të finales së Conference League të Fiorentinës ndaj West Ham të planifikuar për të mërkurën në...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?