Connect with us

Hi, what are you looking for?

Europa League

Shorti i fazës së 1/8-tave në Europa League vendosi Brightonin përballë Romës së Daniele De Rossit. Tekniku italian i anglezëve, Roberto De Zerbi e...

Europa League

Benjamin Bourigeaud do e kujtojë gjatë mbrëmjen e së enjtes. 30-vjeçari shënoi tre gola kundër Milanit në Europa League, diçka që të ndodh rrallë....

Europa League

Slavia e Pragës është kundërshtari i Milanit në raundin e 1/8-ve në Europa League. Legjenda e kuqezinjve, Franco Baresi komentoi shortin dhe theksoi se...

Conference League

Tashmë është plotësuar lista me 16 skuadra që do të garojnë në fazën e 1/8-ave të Europa League. Pas verdiktit të play-off-it, ku u...

SONDAZH

Nisur nga forma që po kalon, a mendoni se Rey Manaj duhet rikthyer në Kombëtare?