Connect with us

Hi, what are you looking for?

Europa League

Goglat shmangin përplasjet e mëdha në çerekfinale të Europa League-s. Kështu, Manchester Unitet vihet përballë Sevillas, por duhet pranuar se “Djajtë e Kuq” nuk...

Europa League

José Mourinho i “përkëdheli” lojtarët e tij pas barazimit 0-0 ndaj Real Sociedad që u dha verdhekuqve kualifikimin në çerekfinale të Europa League-s: “Unë...

Conference League

Në orën 13:00 dhe 14:00 SuperSporti do të transmetojë “Live” shortin që do të përcaktojë çiftet çerekfinaliste të Europa League dhe Conference League. Sipas...

Europa League

Mikel Arteta, trajner i Arsenalit, ishte shumë i zhgënjyer  për eliminimin e skuadrës angleze nga Sportingu i Lisbonës, duke e ndërprerë në fazën e...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?