Connect with us

Hi, what are you looking for?

Analiza taktike/ Si ia doli De Rossi të bllokojë lojën e Milanit me vetëm një lëvizje Analiza taktike/ Si ia doli De Rossi të bllokojë lojën e Milanit me vetëm një lëvizje

Europa League

Krahu i majtë është padyshim arma më e rrezikshme e Milanit, që me Theo Hernandez dhe Leao ka dy futbollistë mjaft të shpejtë dhe...

Europa League

Liverpool pësoi një humbje surprizuese në ndeshjen e parë çerekfinale të Europa League, teksa në Anfield, të besuarit e trajnerit Jurgen Klopp u ndëshkuan...

Europa League

“Jam krenar për skuadrën time”, kështu e nis Daniele De Rossi konferencën për shtyp pas triumfit të Romës 1-0 ndaj Milanit në ndeshjen e...

Europa League

Roma ia doli me sukses në ndeshjen e parë çerekfinale të Europa League ndaj Milanit, teksa i mposhti kuqezinjtë në San Siro me rezultatin...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?