Connect with us

Hi, what are you looking for?

Europa League

Lazio e mbylli sezonin si nënkampione në Serie A. Skuadra e Maurizio Sarrit ka zhvilluar një kampionat shumë të mirë, duke siguruar pas shumë...

Europa League

Erik Lamela fitoi Europa League me Sevillan në finalen përballë Romës, ish-skuadrës së tij. 31-vjeçari ka një lidhje speciale me klubin dhe tifozët italianë....

Europa League

UEFA ka hapur një hetim pas finales së Europa League mes Sevillas dhe Romës. Sipas një njoftimi të bërë publik nga UEFA për të...

Europa League

Roma nuk mundi ta fitonte finalen e Europa League ndaj Sevillas teksa verdhekuqtë u mposhtën pas goditjes së 11-metërshave me kohën e rregullt dhe...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?