Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Mesfushori i Interit, Nicolo Barella, ka folur për finalen e Champions League ndaj Manchester City-t. Në një prononcim të dhënë së fundmi për mediet...

Champions League

Në kampin zikaltër janë gati për finalen e Champions League. Interi rikthehet pas 13 vitesh të luajë në finalen e turneut më prestigjioz. Përballë...

Champions League

Kylian Mbappe e ka një ide të qartë në lidhje me finalen e Champions League. Manchester City synon triumfin e parë në këtë kompeticion....

Inter 'me sytë' nga Mkhitaryan

Champions League

Simone Inzaghi, Inter dhe të gjithë tifozët “zikaltër” kanë marrë një lajm të mirë përpara finales së Champions League ndaj Manchester Cityt. Mediet italiane...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?