Connect with us

Hi, what are you looking for?

Europë

U hodh të mërkurën në Nyon të Zvicrës shorti për “Final Four” të Nations League, aty ku Holanda, Italia, Kroacia dhe Spanja mësuan përballjet...

Nations League

Shorti i “Final Four” të Nations League do të hidhet ditën e sotme në Nyon të Zvicrës duke filluara nga ora 11:00, teksa Holanda,...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Bundesliga

Dayot Upamecano po luan sezonin e dytë me Bayern Munchen, ndërkohë që është rikthyer në një titullar fiks në kombëtaren franceze. 24-vjeçari vuajti përballë...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?