Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Cristiano Ronaldo eliminohet në gjysmëfinale të Superkupës së Arabisë Saudite. Skuadra e Al Nassr, ku portugezi është transferuar në ditët e para të janarit,...

Enzo Fernandez

Featured

Situata e Enzo Fernandez te Benfica duket se ka marrë një kthesë të re. Gazeta “Record” thekson se argjentinasi ka ndryshuar pozicion dhe nuk...

Featured

Zlatan Ibrahimovic mori pjesë në prezantimin e filmit “Asterix and Obelix: The Middle Kingdom”, ku është protagonist në një skenë të vogël. Gjatë një...

Featured

Xhuljano Skukës i mjaftoi vetëm 1 vit kalendarik te Partizani për t’u bërë transferimi më i shtrenjtë nga kampionati shqiptar. Sulmuesi dibran u transferua...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?