Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Toulouse festoi para dy ditëve titullin e parë në histori teksa mposhti në finalen e Kupës së Francës, Nantes me shifrat 1-5. Megjithatë, atmosfera...

Kupa e Francës

Mbrëmjen e kësaj të shtune, në orën 21:00 do të luhet finalja e Kupës së Francës mes Nantes dhe Toulouse. Kjo përballje, që për...

Kupa e Francës

Nantes është përsëri në finalen e Kupës së Francës, me skuadrën e Kombouare që eliminoi në gjysmëfinale Lyon-in me rezultatin 1-0. Në “Stade de...

Kupa e Francës

PSG fitoi 4-2 përballë Nantes dhe shkon në kuotën e 63 pikëve në krye të renditjes. Lionel Messit i mjaftuan më pak se 12...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?
More Posts