Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Lois Openda u transferua verën e kaluar nga Club Brugge te Lens në Ligue 1. Sulmuesi belg shkëlqeu në sezonin e parë në kampionatin...

Ligue 1

Lionel Messi mbylli aventurën 2-vjeçare te PSG, që nuk shkoi ashtu siç e kishte menduar. Pavarësisht se fitoi titullin kampion (2x) dhe Superkupën e...

Galtier bën gati valixhet

Ligue 1

Ndonëse i dha PSG-së titullin kampion, trajneri Galtier do të largohet nga drejtimi i skuadrës këtë verë, pasi drejtuesit duket se nuk janë bindur...

Francë

Monaco shkarkoi trajnerin Philipe Clement një ditë pasi humbi në shtëpi kundër Toulouse (1-2) në javën e fundit të Ligue 1 dhe pasi mbeti...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?