Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Mesfushori i Paris Saint-Germain dhe i kombëtares së Spanjës, Fabian Ruiz është pyetur në një prononcim të dhënë së fundmi për mediet për mundësinë...

Francë

Mbrojtësi i Olympique Marseille Jonathan Clauss e ka vlerësuar si jashtëzakonisht pozitive marrjen e mundshme të drejtimin të skuadrës franceze nga Roberto De Zerbi....

Euro 2024

Kylian Mbappe i dha fund aventurës 7-vjeçare me PSG-në dhe firmosi si lojtar i lirë me Realin e Madridit. Duke realizuar më në fund...

Ligue 1

Klubi francez i Lille njoftoi se futbollisti algjerian, Nabil Bentaleb, u shtrua në spital të martën mbrëma, por pa dhënë detaje për problemin shëndetësor...

SONDAZH

A do t'ia dalë Shqipëria të vazhdojë aventurën në Euro 2024 përtej fazës së grupeve?