Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ligue 1

Kampionati francez uli këtë të diel siparin për sezonin 2023-2024, duke dhënë dhe verdiktet e fundit. Në fakt, kishim mbetur pak gjëra për t’u...

Francë

Gianlugi Donnarumma dhe Paris Saint-Germain përgatiten për të vijuar bashkëunimin përtej verës së vitit 2026, atëherë kur edhe skadon kontrata e portierit italian. Raporti...

Angli

Raphael Varane do të mbyllë aventurën trevjeçare me Manchester United në fundin e këtij sezoni. Francezi u transferua të “Djajtë e Kuq” në vitin...

Luis Enrique nuk e preferon, PSG nxjerr në shitje Skriniarin

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?