Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Një trajner 30-vjeçar ndërroi jetë këtë të enjte dhe disa burra u detyruan të shtroheshin në spital, njëri prej tyre mes jetës dhe vdekjes,...

Francë

Dante Bonfim Costa Santos ose thjeshtë siç e njohin të gjithë, Dante ka rinovuar kontratën edhe për një sezon tjetër me Nice. Një lajm...

Francë

Zyrtarizimi i Kylian Mbappe te Real Madrid është gjithnjë edhe më i afërt. Mamaja e futbollistit francez, Fayza Lamari, la të kuptohej mbrëmjen e...

Francë

Java e fundit e Ligue 1 në Francë duhej të ishte kthyer në një festë për Monaco që triumfoi në shtëpi 4-0 ndaj Nantes...

SONDAZH

A besoni se Arne Slot është trajneri i duhur për të zëvendësuar një emër si Jurgen Klopp?